daniel230896 - 2009-05-22 20:29:52

WWW.STAREMOTORKI.PUN.PL jest forum o motocyklach oraz motorowerach z lat 50-80 , na naszej stronie możesz dowiedziec się wielu porad oraz informacji na temat swojej maszyny . Zachęcamy do rejestracji na naszym forum .

REGULAMIN FORUM

§1

Za nie przestrzeganie regulaminu użytkownikowi grozi tak zwany ban .

§2

Forum zarządzają Administratorzy oraz Maderatorzy

§3

Na naszym forum postaramy się pisac po polsku ( Administracja nie zwraca uwagi na literówki np: z - ż) , każdy źle napisany post poprawia albo MOderator albo sam user .

§4

Za pisanie durncyh postów oraz obrażanie innych użytkowników na forum i ChatBox grozi warn = ban .

§5

Na naszym forum nie Spamujemu oraz offtop-uj , używamy opcji zmień .

§6

Warny dostają tylko osoby które nie wiedzą co piszą .

§7

Nie wypominaj nabijania postów innym użytkownikom forum ! Nie pouczaj użytkowników jeżeli post został napisany w nieodpowiednim dziale lub jest nie na temat ! Jeśli post został napisany tylko dla zwiększenia liczby na liczniku jest spamem lub został napisany w nieodpowiednim dziale . Każde takie wykroczenie prosimy zgłaszac administratowi (jeżeli jest tonaprawde ważne , nie chcemy zamieszania na forum !)

§8

Zakazane jest reklamowanie innych for na naszej stronie , jeżeli chcesz zrobic coś w tym stylu najlepiej poproś Administracje o zgode , zakazne jest również kopiowanie materiałów ze strony bez zgody rady forum .Regulamin został opracowany przez Administracje forum.
Wszelkie prawa do kopiowania, bądź wykorzystywania są zabronione!!!

Administracja

opowiesci erotyczne zwierzeta www.gtasite.pun.pl opowiadania yaoi elfy stopnie w pomocy drogowej wszystkie czesci fifa