daniel230896 - 2009-05-22 20:29:52

WWW.STAREMOTORKI.PUN.PL jest forum o motocyklach oraz motorowerach z lat 50-80 , na naszej stronie możesz dowiedziec się wielu porad oraz informacji na temat swojej maszyny . Zachęcamy do rejestracji na naszym forum .

REGULAMIN FORUM

§1

Za nie przestrzeganie regulaminu użytkownikowi grozi tak zwany ban .

§2

Forum zarządzają Administratorzy oraz Maderatorzy

§3

Na naszym forum postaramy się pisac po polsku ( Administracja nie zwraca uwagi na literówki np: z - ż) , każdy źle napisany post poprawia albo MOderator albo sam user .

§4

Za pisanie durncyh postów oraz obrażanie innych użytkowników na forum i ChatBox grozi warn = ban .

§5

Na naszym forum nie Spamujemu oraz offtop-uj , używamy opcji zmień .

§6

Warny dostają tylko osoby które nie wiedzą co piszą .

§7

Nie wypominaj nabijania postów innym użytkownikom forum ! Nie pouczaj użytkowników jeżeli post został napisany w nieodpowiednim dziale lub jest nie na temat ! Jeśli post został napisany tylko dla zwiększenia liczby na liczniku jest spamem lub został napisany w nieodpowiednim dziale . Każde takie wykroczenie prosimy zgłaszac administratowi (jeżeli jest tonaprawde ważne , nie chcemy zamieszania na forum !)

§8

Zakazane jest reklamowanie innych for na naszej stronie , jeżeli chcesz zrobic coś w tym stylu najlepiej poproś Administracje o zgode , zakazne jest również kopiowanie materiałów ze strony bez zgody rady forum .Regulamin został opracowany przez Administracje forum.
Wszelkie prawa do kopiowania, bądź wykorzystywania są zabronione!!!

Administracja

szczelanie kosci z tyłu głowy www.orp.pun.pl jaka obsada z neonkami spis przekaznikow golf 4 jaki akumulator do polo 1.9 sdi